Wrocław

EBMASTERS Wrocław #8 (19.06.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu?Spotkaj się z nami 19 czerwca 2018 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislavia (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS WROCŁAW #8!

Uwaga! – tym razem nowe miejsce 🙂

Temat przewodni wydarzenia:
SZCZĘŚCIE PRACOWNIKÓW W EB

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Daria Siwka) i 3 prezentacje:

Wyjątkowo nieco inna kolejność wystąpień i na #ebnews zapraszamy Was pod koniec wieczoru:

1. Katarzyna Kern, kasiakern.pl
„Szczęśliwe Miejsca Pracy – nowy kierunek w działaniach HR i EB”
Wszyscy intuicyjnie czujemy, że szczęśliwszy pracownik to lepszy pracownik. Teraz nie musimy już opierać się tylko na intuicji. Najnowsze wyniki badań z zakresu psychologii pozytywnej jasno potwierdzają pozytywny wpływ szczęścia w środowisku pracy na zdrowie, motywację, zaangażowanie i kreatywność pracowników, a co za tym idzie – na wzrost wyników biznesowych. Jako pierwszy polski Chief Happiness Officer, opowiem wam o praktycznych aspektach wdrażania rozwiązań w organizacjach oraz podzielę się światowymi trendami w tym zakresie z konferencji Happniness at Work w Kopenhadze.
(25 min + dyskusja)

2. Marcin Jurków, Droids On Roids
„Wpływ na zaangażowanie pracowników poprzez zarządzanie tożsamością firmy”
W trakcie prezentacji poznasz case study Droids On Roids i dowiesz się jak:
– stworzyć i opisać tożsamość organizacji
– określić aktywności wspierające tę tożsamość
– zbudować zaangażowanie pracowników w oparciu o wartości
(25 min + dyskusja)

3. Magdalena Łońska, Komunikacja Plus
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

CO POTEM

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, więc zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Kasia Kern
Absolwentka Psychologii na UJ w Krakowie. Jest certyfikowanym facylitatorem oraz absolwentem kanadyjskiej Szkoły „The Art & Science of Coaching”, prowadzonej przez Erickson Coaching International (z akredytacją ICF). Ma ponad 17 letnie doświadczenie, pracując w rolach Lidera HR w wielu branżach, m.in: hotelarstwo i turystyka, outsourcing, IT, retail (m. in. Sheraton Hotel, Alexander Mann Solutions, Sabre Polska, 4F). W swoich rolach współpracowała z liderami i z najwyższą kadrą managerską tworząc i egzekwując strategię personalną, odpowiadając za rozwój pracowników i liderów, zarządzając talentami, kreując angażującą kulturę organizacyjną oraz tworząc dział HR partnerujący z biznesem. Kilkukrotnie odbierała nagrodę Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Obecnie prowadzi własną działalność jako Konsultant HR, Executive Coach, Facylitator i Trener, współpracując między innymi z Pathways. Jest inicjatorem i autorem Transformacyjnej Szkoły HR Business Partnerów. Wierzy, że w Polsce jest miejsce na tworzenie Szczęśliwszych miejsc pracy. Prywatnie jest mamą 2 chłopców, fanką zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Marcin Jurków
6 lat doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, głównie w firmach z branży IT. Odpowiedzialny za stworzenie od podstaw dwóch działów HR. Laurat nagrody „Bohater HR” przyznanej przez Employer Branding Institute. W Droids On Roids – Chief People Officer, specjalizuje się we wzmacnianiu tożsamości firmy, wierząc że ma ona kluczowy wpływ na biznesowy sukces organizacji. W przeszłości prowadził projekty dla takich firm jak: Walt Disney, Delloite, Unilever, McDonald, Raiffeisen. Prywatnie fan zespołu AC/DC oraz współorganizator jednej z największych gier terenowych w Polsce o tematyce fantastyki.

Magdalena Łońska
Ekspert ds. employer brandingu w agencji Komunikacja Plus. Od 12 lat jest związana zawodowo z obszarem komunikacji i marketingu. Na co dzień współpracuje z największymi markami, między innymi: 3M, BD, EY, Amazon, Nokia, KGHM, czy Tauron. W pracy lubi przełamywać standardy i łączyć myślenie strategiczne z kreatywnym podejściem. Jak sama mówi – fajniej trendy kreować, niż je tylko konsumować. W swoim wystąpieniu przedstawi szeroki ogląd na branżę i dostarczy garści inspiracji omawiając najnowsze globalne trendy w komunikacji.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY
Spotkanie jest bezpłatne.
Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://web.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Tagi: , , , , , , , · Czerwiec 5, 2018 · 6:58 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *