Wrocław

EBMASTERS WROCŁAW #9 (25.09.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 25 września 2018 r. o 18:00 we Wrocławiu na Statku Restauracji Wratislavia (Bulwar Xawerego Dunikowskiego) podczas spotkania EBMASTERS WROCŁAW #9!

Temat przewodni wydarzenia:
Talenty Gallupa – odkryj swoje mocne strony

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Daria Siwka) i 3 prezentacje:

1. Asia SnopekHicron
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Agnieszka GajdaBloom Partners
„Moc Talentów”.
Jak podobno powiedział Albert Einstein: „Każdy jest Geniuszem – jeśli jednak zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewo, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupa”. W czasie wystąpienia Agnieszki dowiesz się:
– Co to jest talent
– Czym różni się talent od wiedzy i umiejętności
– Jak powstaje mocna strona
– Ile i jakie są talenty oraz w jakie grupy połączył je Instytut Gallupa
(25 min + dyskusja)

3. Jagoda Czop, Grupa Domodi.pl
„Wygraj wojnę o talenty za 20$ – jak wdrożyć i pracować z Talentami Gallupa w organizacji”
Podczas swojej prezentacji Jagoda opowie Wam o tym jak w praktyce wykorzystywać Talenty.
(25 min + dyskusja)

CO POTEM

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, więc zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Asia Snopek 
Asia (nie Joasia;) od ponad 10 lat pracuje z ludźmi i to w zawodzie HRki kręci ją najbardziej. Najpierw jako specjalista ds. rekrutacji, potem również HR, HR Business Partner, a od 1,5 roku realizuje się na stanowisku HR Managera. Wspierała swoją wiedzą kadrę zarządzającą z różnych branż, ale dopiero gdy do współpracy zaprosił ją Dyrektor IT poczuła, że jest w najwłaściwszym z zawodowych miejsc. Współautorka strony i kampanii promocyjnej dla IT KRD (www.it.krd.pl). Zafascynowana zagadnieniami z pogranicza Employer Brandingu, marketingu i psychologii. Rowerzystka, początkująca joginka kochająca podróże i nadal nie mogąca zdecydować czy jest bardziej: #catperson czy #dogperson 😉.

Agnieszka Gajda
Od zawsze „Z ludźmi – dla ludzi”. Ma 18 lat doświadczenia w biznesie w obszarze zarządzania ludźmi. W roli Trenera, Coacha diagnozuje wyzwania, tworzy i realizuje koncepcje indywidualnych oraz grupowych projektów rozwojowych (team coaching, treningi, warsztaty) dla menedżerów oraz trenerów. Obszarem jej specjalizacji jest partnerskie przywództwo, synergia zespołów oparta na zrozumieniu i wykorzystaniu talentów oraz praca z menedżerami po awansie. Klienci doceniają jej uważność oraz inspiracje do budowania odwagi w działaniu. Z wykształcenia jest ekonomistką, certyfikowanym Trenerem Biznesu, Coachem ACC ICF, Trenerem Silnych Stron w zakresie rozwiązań Instytutu Gallupa oraz wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Prywatnie Żona Leszka i Mama dwóch wspaniałych Synów – Szymka i Przemka.

Jagoda Czop
HR-ówka z powołania, fanka rozwoju opartego o mocne strony. Od kilku lat wykorzystuje w pracy Talenty Gallupa jako narzędzie do wspierania samorozwoju pracowników oraz pracy z menadżerami. Swoją pracę kocha za różnorodność i możliwość ciągłego rozwoju, bo przecież jak wspierać rozwój innych nie rozwijając przy tym siebie… 😉.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne 😉

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział”) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl, pisząc WROCŁAW w tytule maila (w przypadku zapisów przez maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

· Wrzesień 13, 2018 · 8:53 am