Prezentacje

#ebnews – Agata Białkowska-Samul i Eliza Czyżewska (EBMASTERS Kraków #7)

Jakie informacje przykuły uwagę EB-owców jesienią 2015 r.? Jak na Instagramie wyglądała kampania Capgemini z miętą w roli głównej? Czym nas tym razem zaskoczyła Grupa PZU?

3 listopada 2015 r. krakowską scenę EBMASTERS odwiedziły Dziewczyny z portalu osobyzasoby.pl – Agata Białkowska-Samul i Eliza Czyżewska, które przeprowadziły subiektywny przegląd newsów z branży employer branding.

Poniżej ich prezentacja z tego wydarzenia:

 

Co Agata i Eliza robią na co dzień?

Agata Białkowska-Samul
Doświadczona ekspertka z obszaru HR z zamiłowaniem do employer brandingu, coach, skuteczna konsultantka ds. outplacementu. Po prostu lubi pracować z ludźmi i dla ludzi. W wolnych chwilach – podróżuje daleko, trekkuje najlepiej wysoko, biega i głaszcze swoje dwie abisyńskie kotki – Limę i Cuzco. Współzałożycielka portalu osobyzasoby.pl

Eliza Czyżewska
Z wykształcenia psycholog, z doświadczeniem w firmach szkoleniowych, eventowych i konsultingowych. Swego czasu menedżer do spraw personalnych, obecnie realizuje projekty z zakresu szkoleń, edukacji i organizacji wydarzeń. Łącząc zdobytą wiedzę i doświadczenie, współtworzy portal osobyzasoby.pl. Ciągle poszukuje nowych inspiracji.

Tagi: , , , · listopad 4, 2015 · 9:09 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *