Prezentacje

#ebnews – Anna Ługowska-Tabaj (EBMASTERS Kraków #10)

Jakimi aktywnościami w social media popisali się pracodawcy 1 kwietnia? W jaki sposób marka Emirates wyróżniła się EB-owo podczas meczu krykieta w Indiach? I gdzie szukać dobrych praktyk na temat społecznej odpowiedzialności biznesu?

Na te i inne pytania odpowiadała Anna Ługowska-Tabaj, która podczas dziesiątego spotkania EBMASTERS w Krakowie (12.04.2016) przeprowadziła subiektywny przegląd newsów z i dla branży employer branding.

Poniżej jej prezentacja z tego spotkania:

 

Kim jest Anna Ługowska-Tabaj?
Z branżą HR związana od ponad 8 lat. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w agencjach pracy tymczasowej zajmując się rekrutacją oraz rozwijając sprzedaż usług HR na rynki francuskojęzyczne. Biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego pomogła jej aktywnie pozyskiwać nowych klientów, a także zdobywać doświadczenie w budowaniu długotrwałych, choć nie zawsze łatwych relacji z międzynarodowym z klientem-pracodawcą. Od ponad 5 lat stosuje techniki przyjaznej rekrutacji w firmie HSBC Service Delivery w Krakowie, gdzie na stanowisku Starszego Specjalisty odpowiedzialna jest za zatrudnianie najlepszych kandydatów oraz udział w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych. Jest też wsparciem we wszelkich działaniach promujących markę pracodawcy, a także realizuje wiele inicjatyw własnych w ramach działań CSR-owych.
Świeżo upieczona absolwentka podyplomowych studiów employer brandingowych na AGH. Jako dusza nader kreatywna, zawsze gotowa do obmyślania nowych pomysłów w ramach kampanii EB dla poszczególnych firm. Upust zainteresowaniom wizualną stroną marketingu rekrutacyjnego dała na swoim kanale na Pinterest: EYE (AM) EB. Prywatnie nigdy nienudząca się blogerka, kucharka, fanka planszówek oraz pasjonatka podróży bliskich i dalekich… z których zawsze przywozi… dobrego anioła (i ewentualnie zdjęcie billboardu rekrutacyjnego).

Tagi: , , , · kwiecień 14, 2016 · 7:29 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *