Prezentacje

#ebnews – Kasia Sobótka (EBMASTERS Wrocław #3)

Czy warto wykorzystywać gify w działaniach z zakresu EB? Czy rekrutacja w 24h to nowy standard w rekrutacji? I co o humorach HR-owców i EB-owców mówią aktualne wyniki badań?

Na te i inne pytania odpowiadała Kasia Sobótka z SMTSoftware & BLStream, która 31 maja 2016 r. we wrocławskim Pubie Włodkowica 21 przeprowadziła subiektywny przegląd newsów z branży employer branding.

Poniżej jej prezentacja z tego spotkania:

 

Kim jest  Kasia Sobótka?
EB Manager w SMTSoftware&BLStream. Ma kilkuletnie doświadczenie w obszarze HR w sektorze bankowym, gdzie była odpowiedzialna za różne projekty m.in. ścieżki karier czy opisy stanowisk. Zarządzała także zespołem rekrutacji. Od 3 lat jest również związana z firmą bardzoHR, w ramach której wspomaga realizację strategii EB-owych.
Od początku swojej kariery jest zafacynowana i związana z employer brandingiem. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Śląskim, szkołę coachingu „Moderator” we Wrocławiu, a w zeszłym roku Studia Menedżerskie Employer Branding na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Swój czas wolny lubi spędzać aktywnie z rodziną (zresztą z 3 latkiem inaczej się nie da).

Tagi: , , · czerwiec 2, 2016 · 10:16 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *