Prezentacje

#ebnews – Małgorzata Buda (EBMASTERS Kraków #6)

Czy warto oglądać program „Kryptonim szef” –  polską wersję „Undercover Boss”? Jak firma Amazon poradziła sobie z kryzysem wizerunkowym? I dlaczego warto szukać okazji do świętowania Dnia Programisty?

Swoim subiektywnym spojrzeniem na newsy z branży employer branding podzieliła się Małgorzata Buda, która 16 września 2015 r. wystąpiła na krakowskiej Barce podczas szóstego spotkania EBMASTERS.

Jej prezentacja z tego wydarzenia jest dostępna poniżej:

 

Kim jest Małgorzata Buda?
Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego oraz studiów podyplomowych w zakresie Employer Brandingu na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Jej dotychczasowe doświadczenie zawodowe jest związane z wsparciem Kadry Zarządzającej odnośnie wszelkich procesów personalnych: rekrutacja i selekcja pracowników, zarządzanie wynikami pracy, wsparcie programów rozwojowych, doradztwo dotyczące przepisów prawa pracy, coaching, prowadzenie szkoleń miękkich, wdrażanie procesów personalnych i utrzymanie wdrażanych zmian. W zakresie jej obowiązków było również kompleksowe wsparcie Expatów oddelegowanych do pracy w Polsce.
Zwolenniczka otwartej komunikacji w biznesie. Ponadto, pasjonatka procesu rozwijania innych i uczenia się ludzi dorosłych.

Tagi: , , , , , , · wrzesień 17, 2015 · 6:41 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *