Prezentacje

EB w Brainly. Mały daje radę – Dziewczyny z Brainly (EBMASTERS Kraków #5)

W jaki sposób mała firma może wykorzystać elementy employer brandingowe do budowania swojej marki? I jak może budować wizerunek pracodawcy wewnątrz firmy?

Odpowiedzi na te pytania szukały Dziewczyny z Brainly – Patrycja Szostakowska, Ola Wiśniewska, Ola Zdybalska i Łucja Czuba, które 12 sierpnia 2015 r. wystąpiły  na krakowskiej Barce podczas kolejnego spotkania ebmasterskich wilków.

Poniżej ich prezentacja z tego wydarzenia.

 

Kim są Dziewczyny z Brainly?

Patrycja Szostakowska
Head of HR. Od początku kariery związana z branżą internetową oraz nowymi technologiami. 2005 – 2014 zatrudniona w Grupa Onet.pl SA na stanowisku HR Business Partner, gdzie uczestniczyła w projektowaniu oraz implementacji zasad, narzędzi oraz sposobów zarządzania kapitałem ludzkim. Od sierpnia 2014 wraz z HR teamem odpowiada za definiowanie oraz wprowadzanie w Brainly: kultury, wartości, stylu (marki) lidera, komunikacji wewn., oraz polityki HR a także za spójność w zakresie ww. kwestii we wszystkich 3 biurach firmy (Kraków, Berlin, Nowy Jork).

Ola Zdybalska
Talent Acquisition Specialist. W branży rekrutacyjnej od 6 lat, do Brainly trafiła prosto z Londynu, gdzie pozyskiwała talenty dla Google. Wcześniej przez ponad 4 lata zdobywała doświadczenie w środowisku RPO, angażując się również w projekty EB.

Ola Wiśniewska
HR Manager. Od 2008 roku związana z HR w głównie branży automotive oraz oil& gas. W Valeo i FMC Technologies zdobyła doświadczenie z różnych obszarów: rekrutacji, employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz wspierania procesów biznesowych. W 2014 dzięki Brainly odkryła świat startupów. Aktualne odpowiedzialna za kompleksowe wsparcie HRowe zespołu międzynarodowego w Brainly.

Łucja Czuba
Talent Researcher. W kwietniu tego roku dołączyła do Brainly, gdzie pracuje nad misją namierzania nieprzeciętnych talentów. Robiąc użytek ze swojego zainteresowania kulturą organizacyjną startupów, jako doktorantka w Instytucie Kultury UJ, bada zjawisko startupów w kontekście zarządzania humanistycznego.
Psycholog i trener, Manager Marketingu i PR w Agencji HR Jobs Plus. W firmie odpowiada za strategię komunikacji z kandydatami oraz rozwiązania, które tę komunikacje ułatwiają. Wspiera Dział Rekrutacji w skutecznym dotarciu do odpowiednich osób. Lubi nietuzinkowe pomysły, czasem fajerwerki, ale wierzy, że najważniejsza jest praca u podstaw: doświadczenia kandydata, przyjazna rekrutacja, przemyślane działanie.

Tagi: , , , · sierpień 13, 2015 · 8:01 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *