Prezentacje

Jak najlepsi pracodawcy przyciągają najlepsze kandydatki – Joanna Kotzian (EBMASTERS Kraków #9)

Co pracodawcy mają do zaoferowania kobietom w ramach programów work-life balance oraz jak komunikują im swoje działania?

Podczas dziewiątego krakowskiego spotkania EBMASTERS w Krakowie, które odbyło się 16 lutego 2016 r. na Barce, Joanna Kotzian opowiedziała o najnowszych wynikach badań firmy HRK. Konsultanci tej firmy przeanalizowali  bowiem praktyki 100 firm deklarujących work-life balance oraz przeprowadzili wywiady pogłębione w 9 firmach. Ich wyniki zostały opublikowane w raporcie pt. „Work-life balance. Niewykorzystany potencjał”.

Poniżej prezentacja Joanny z tego spotkania:

 

Kim jest Joanna Kotzian
Ekspert z 16-letnim doświadczeniem w branży doradztwa personalnego. Od 2008 roku kieruje zespołem Employer Branding w HRK S.A. Odpowiada za projekty badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych, wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych, zajmuje się budowaniem zaangażowania pracowników. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie.
Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Tagi: , , , , , , , · luty 18, 2016 · 8:52 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *