Katowice

EBMASTERS Katowice #1 (12.03.2018)

Pracujesz w województwie śląskim i masz świra na punkcie employer brandingu? Szukasz pomysłów na skuteczną komunikację z kandydatami i pracownikami?

Spotkaj się z nami w Katowicach 12 marca 2018 r. o 18:00 w Klubokawiarni Strefa Centralna (Plac Sejmu Śląskiego 2) podczas wielkiej inauguracji EBMASTERS KATOWICE #1!

Temat przewodni wydarzenia:
MOC WARTOŚCI I SIŁA KULTURY W EMPLOYER BRANDINGU

Kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Dlatego budujemy EBMASTERS – społeczność praktyków i pasjonatów employer brandingu, którzy są żądni wiedzy praktycznej, chcą nawiązywać nowe kontakty, wspierać wartościowe inicjatywy, zmieniać HR-owy świat i… dobrze się bawić!

Jesteśmy już w Krakowie, we Wrocławiu, w Warszawie i Zielonej Górze, a teraz przyszedł czas na Katowice. Z radością zapraszamy Was na pierwsze śląskie spotkanie EB-owych wilków!

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Paulina Jaros) i 3 prezentacje:

1. Paulina Jaros, Blumenbecker Engineering Polska & EBMASTERS Katowice
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Agnieszka Stefańska i Jakub Mężyk, Marco – Making things unique
„Kultura organizacyjna w biznesie. Zrób to dobrze”
Merytoryczne spojrzenie na siłę kultury organizacyjnej w employer brandingu i jej najważniejszych aspektach. Zapraszamy na spotkanie!
(25 min + dyskusja)

3. Wiktoria Wejner, Unilever Polska
„Wartości w biznesie. Jak robimy to w Unilever?”
Case study praktycznej pracy nad firmowymi wartościami i ich mocy w employer brandingu. Do zobaczenia na EBMASTERS!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KTO WYSTĄPI:

Paulina Jaros
HR Business Partner w firmie Blumenbecker Engineering Polska. Od stycznia 2018 r. również Koordynatorka i moderatorka społeczności EBMASTERS Katowice. Nie są jej straszne ani projekty EB-owe z obszaru IT, ani w obszarze zautomatyzowanych systemów produkcyjnych, transportu technologicznego, robotyki i informatyki przemysłowej. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz aktualna uczestniczka Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie.

Wiktoria Wejner
Wcześniej trener i doradca, a obecnie Jr HR Business Partner w firmie Unilever, w której choć miała zrealizować tylko jeden projekt, została na dłużej. Specjalizuje się w działaniach z obszaru HR, społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Prywatnie to miłośniczka gór i żeglarstwa.

Agnieszka Stefańska i Jakub Mężyk
Agnieszka i Jakub to dwie z trzech osób, które tworzą zespół HR w gliwickiej firmie Marco – Making things unique, uznawanej za jednego z najlepszych pracodawców na Śląsku.

Agnieszka Stefańska
Absolwentka socjologii i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Śląskim. Pierwsze kroki w życiu zawodowym stawiała w biurze obsługi klienta i wydawało się, że to będzie jej docelowy kierunek. Jednak kiedy w 2014 roku trafiła do Marco, zamiast w BOK-u zaczęła realizować się w zadaniach asystenckich. Z czasem jednak małymi krokami jej droga skierowała się w stronę budowania działu HR, którego obszar działania stara się rozwijać wraz ze swoim zespołem po dziś dzień. Obecnie w procesie zarządzania kapitałem ludzkim rozwija m.in. rekrutację, wdrożenie nowych pracowników, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz wspiera liderów w procesie budowania zespołu.

Jakub Mężyk
Absolwent Politechniki Śląskiej. Swoją karierę w Marco rozpoczął jako Asystent Zarządu skąd swoją pracą wspierał takie działy jak Administracja, Dział Handlowy czy Biuro Obsługi Klienta. W 2017 roku dołączył do dość młodego w Organizacji działu HR, gdzie do dzisiaj jego aktywność widoczna jest w procesie inspirowania i rozwoju pracowników jak i również szeroko rozumianej komunikacji. Wraz z zespołem próbuje wdrożyć oraz promować – tak wewnętrznie jak i zewnętrznie – odmienną rolę działu HR jako komórki skoncentrowanej jest na budowaniu zespołu na linii pracownik-lider.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE:
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej, a także osoby odpowiedzialne na co dzień za marketing i PR. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać własną firmę oraz rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne;)

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać! Aby się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij „wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (w przypadku zapisu przez maila odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , · marzec 9, 2018 · 9:17 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *