Kraków

EBMASTERS Kraków #10 (12.04.2016)

12 kwietnia 2016  r. na krakowskiej Barce zorganizowaliśmy dziesiąte spotkanie EBMASTERS. Myślą przewodnią wydarzenia był „Personal branding w pracy rekrutera”.  Poniżej znajdziecie plan wystąpień oraz odnośniki do prezentacji:

1. Anna Ługowska-Tabaj, HSBC Service Delivery
#ebnews
Wiosenny przegląd newsów z branży employer branding – newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.

2. Jacek Krajewski, Lightness
„Silna marka rekrutera. Jak ją zbudować?”
Badania mówią, że 88 proc. polskich rekruterów uważa personal branding za ważny aspekt ich pracy. Z przekładaniem tej deklaracji na realne aktywności bywa jednak różnie. Dlatego podczas tego wystąpienia porozmawiamy o konkretnych działaniach personal brandingowych, które można wdrożyć od razu – z pożytkiem zarówno dla siebie, jak też dla swojej organizacji. Nie zabraknie też inspiracji i przykładów z polskiego oraz zagranicznego rynku. Zapraszam!

3. Michał Mącznik, ImprovClub
„Improwizacja w HR”
Słowo „improwizacja” w naszym kraju jest często kojarzone z prowizorką lub wymyślaniem czegoś na poczekaniu. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Improwizatorzy sceniczni, stosują techniki improwizacji po to, aby szybciej reagować na swojego partnera, być bardziej spontanicznym, naturalnym i szczerym. W trakcie tej prezentacji dowiesz się, czym są techniki improwizacji oraz jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce HR…

Tagi: , , , · Kwiecień 13, 2016 · 10:15 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *