Kraków

EBMASTERS Kraków #12. Na stojąco!

Masz świra na punkcie employer brandingu?  Spotkaj się z nami 17 sierpnia 2016r. o 18:00 w Krakowie na BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas wyjątkowego wydarzenia: EBMASTERS KRAKÓW #12 na stojąco!

Już od ponad dwóch lat(!) powtarzamy przy różnych okazjach, że kochamy employer branding i chcemy zmieniać rynek pracy na lepsze. Aby to się udało, osoby zajmujące się na co dzień komunikacją z kandydatami i pracownikami potrzebują wiedzy, inspiracji i integracji.

Dlatego wakacyjne spotkanie ebmasterskich wilków w Krakowie postanowiliśmy zorganizować nieco inaczej niż zwykle.

Zapraszamy Was serdecznie na pierwszy stojący event ebmasterski! Nie spodziewajcie się tym razem subiektywnego przeglądu newsów (no chyba że w kuluarach!) ani narzędziowych prezentacji na scenie. Tym razem na Barce spotykamy się przede wszystkim po to, aby poznać się bliżej i porozmawiać w luźnej atmosferze o sobie – prywatnie i zawodowo, a także o branży, projektach, pomysłach, wyzwaniach i tym wszystkim, z czym każdy EB-owiec zmaga się na co dzień. Chcemy zrobić to, na co nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu podczas naszych eventów. I zapewniamy, że będą przynajmniej 3 solidne okazje do poznania lepiej innych osób, które chodzą na nasze wydarzenia!

Jaki jest plan wieczoru?
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca… ale tym razem stojące!
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka) i 3 preteksty do rozmowy:

  1. Rozgrzewka: ćwiczenie na rozluźnienie
    (270 sekund)
  2. Poznajmy się bliżej! Gry towarzyskie w klimacie EB
    (1800 sekund)
  3. Integracja po integracji. Luźne rozmowy nie tylko przy i o EB
    (szczęśliwi czasu nie liczą)

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia!

Tagi: , , , · sierpień 11, 2016 · 10:16 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *