Kraków

EBMASTERS Kraków #13 (25.10.2016)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 25 października 2016 r. o 18:00 w Krakowie na BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas pierwszego powakacyjnego EBMASTERS KRAKÓW #13!

Temat przewodni wydarzenia:
BUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA W ORGANIZACJI

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Jacek Krajewski, Lightness) i 3 prezentacje:

1. Anna Rosołowska, Grupa Perfeccto
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Marcin Giełzak, ShareHire
„Poleć do pracy, czyli jak powinien wyglądać program poleceń rekrutacyjnych”
Podczas prezentacji porozmawiamy o tym, jakie narzędzia pomagają w obsłudze programów poleceń, jak komunikować zalety referrali, aby budować zaangażowanie pracownicze, jak wykorzystywać je jako instrument budowy społeczności wokół marki oraz o jakich prawnych i formalnych sprawach trzeba pamiętać uruchamiając własny program rekomendacyjny. Spodziewajcie się dużej dawki praktycznej wiedzy w skondensowanej formie.
(25 min + dyskusja)

3. Joanna Wołczańska i Joanna Bucior, Kontakt.io
„Know how, Ownership, People, Passion. Jak angażować kandydatów i pracowników”
Podczas prezentacji  opowiemy m.in. o kulisach kampanii #ExtraOrdinary, wartościach Kontakt.io, flagowych eventach, wewnętrznym nagradzaniu się (programie KUDOS) i innych elementach, które budują tożsamość Kontaktersów, a które mogą być inspiracją dla działań EB-owców. Do zobaczenia!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Anna Rosołowska
Menadżer Projektów w Grupa PERFECCTO.
Od ponad 7 lat związana z branżą reklamową. Ma doświadczenie zarówno w obsłudze klienta i koordynacji projektów, jak i w rekrutacji oraz zarządzaniu zespołem. Uważa, że nawet w małej firmie i przy niewielkim budżecie można zadbać o candidate experience i zadowolenie pracowników. Absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie oraz współorganizatorka EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. Wolne chwile spędza na nadrabianiu niekończących się nigdy zaległości filmowych.

Marcin Giełzak
Współzałożyciel ShareHire.pl -firmy specjalizującej się w systemach poleceń rekrutacyjnych i zaangażowania pracowniczego, współpracującej z takimi markami, jak np. Bank Millennium, PKO Leasing, Top Secret, Target Pro czy Grupa Integer. Swoim Klientom pomaga także tworzyć strategię EB-ową oraz komunikacji wewnętrznej. Od 2014 roku współprowadzi także serwis internetowy wethecrowd.pl, zajmujący się rozwiązaniami społecznościowymi, takimi jak crowdfunding, crowdsourcing czy ekonomia współdzielona. Jest autorem wielu publikacji z tego zakresu, w tym współautorem podręcznika crowdfundingu. Ekspert PAP. Poza godzinami pracy interesuje się polityką i filozofią polityczną, aktywnie uprawia szermierkę.

Joanna Wołczańska
HR Lead w Kontakt.io, odpowiedzialna za dział HR i wszelkie procesy związane z zatrudnianiem i onboardingiem pracowników. To pod jej skrzydłami firma urosła z 30 do ponad 90 osób. Wcześniej związana z takimi markami jak Sabre oraz HAYS Poland.

Joanna Bucior
HR and Employer Branding Specialist w Kontakt.io, odpowiedzialna za proces rekrutacji do międzynarodowych biur firmy w Berlinie, Guadalajarze i Nowym Yorku. Do jej codziennych obowiązków należy też prowadzenie onboardingu, monitorowanie zaangażowania pracowników i wsparcie w zakresie employer brandingu. Dołączyła do firmy w 2015 roku, wcześniej zwiazana z PMI. Jej #ExtraOrdinary pasją jest śpiewanie.


DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , , · październik 14, 2016 · 3:48 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *