Kraków

EBMASTERS Kraków #14 (26.07.2017)

Masz świra na punkcie employer brandingu? To świetnie, bo wracają spotkania ebmasterskich wilków! Już 26 lipca 2017 r. o 18:00 zapraszamy Cię na krakowską BARKĘ (tuż obok Kładki Bernatka) na wakacyjne EBMASTERS KRAKÓW #14

Temat przewodni wydarzenia:
OSWAJAMY KOMUNIKACJĘ WEWNĘTRZNĄ

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Zyta Machnicka, Lightness
„Z motyką na kandydatów. Wyniki wakacyjnej pogoni za #ebnews”
Subiektywny przegląd najciekawszych letnich newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Anita Wojtaś-Jakubowska, emplo
„Skuteczna komunikacja wewnętrzna = $$$, czyli o komunikacji inaczej niż zwykle”
Jak zostać partnerem w rozmowach z Zarządem nt. komunikacji wewnętrznej? Jakich argumentów używać? Jakie mechanizmy komunikacji wewnętrznej rozwijać i dlaczego? Czy zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej „załatwia sprawę”? Jakie treści dostarczane pracownikom mają realne przełożenie na biznes? Czy oczekiwania Millenialsów dotyczące komunikacji różnią się od oczekiwań Baby Boomers? Jak wspierać komunikację technologią? Odpowiedzi na wszystkie te pytania (i kilka innych) przyniesie wystąpienie bazujące na badaniu przeprowadzonym przez emplo na polskich pracownikach w czerwcu 2017. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

3. Agata Białkowska-Samul, IKEA
„Straciłeś dla mnie tyle czasu, że poczułem się ważny – Mały Książę.
Czyli rzecz o zaangażowaniu”
Podczas prezentacji podzielę się doświadczeniem IKEA w codziennym budowaniu wewnętrznego wizerunku pracodawcy. Opowiem o tym co działa, a co nie, co można zrobić lepiej i od czego tę przygodę zacząć. Poruszę obszar komunikacji, feedbacku, leadershipu i pracy z managerami. Do zobaczenia na Barce!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Zyta Machnicka
Employer Branding Partner i trener w Lightness oraz autorka bloga CandidateExperience.pl. Krzewi ideę bycia lepszym pracodawcą oraz otwiera zespoły i kadrę menadżerską w całej Polsce na potencjał employer brandingu.
Jest opiekunem merytorycznym już V edycji Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie oraz mózgiem operacyjnym ogólnopolskiej społeczności EBMASTERS.  Tajniki branży HR zgłębia od 12 lat.
Od 2011 r. prowadzi dedykowane projekty szkoleniowe z employer brandingu dla zespołów HR, marketingu, sprzedaży i managerów. Częsta prelegentka konferencji branżowych, autorka artykułów z zakresu e-wizerunku, personal brandingu i employer brandingu oraz jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą. 

Anita Wojtaś-Jakubowska
Dyrektor marketingu w emplo. Fascynuje się wpływem nowych technologii oraz mechanizmów społecznościowych na miejsce pracy. Promotorka konceptu organizacji 3.0 budujących zaangażowanie pracowników wokół wartości i poprzez oddanie im wpływu. Entuzjastka bliskiej współpracy marketingu i HR. Od 14 lat w branży internetowej, zawsze na pograniczu: perspektywy pracowników i HR; marketingu i PR; pokoleń X i Y. Przez 7 lat odpowiadała za działania public relations i komunikację wewnętrzną Grupy Pracuj. Przez 5 lat pracowała w agencjach interaktywnych, realizując projekty m.in. dla Triumph, KLM, Diageo, Coty, L’Oreal.

Agata Białkowska-Samul
Employer Branding & Recruitment Specialist w IKEA, odpowiedzialna za wizerunek firmy jako pracodawcy w Polsce. W branży HR aktywnie działa od 12 lat. Po prostu lubi pracować z ludźmi i dla ludzi.  W wolnych chwilach – podróżuje daleko, trekkuje najlepiej wysoko i głaszcze swoje dwie abisyńskie kotki – Limę i Cuzco.


DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , , , , · lipiec 7, 2017 · 5:06 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *