Kraków

EBMASTERS Kraków #15 (25.10.2017)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 25 października 2017 r. o 19:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas jesiennego wydania EBMASTERS KRAKÓW #15!

Temat przewodni wydarzenia:
BUDOWANIE SPOŁECZNOŚCI WOKÓŁ MARKI PRACODAWCY

JAKI JEST PLAN WIECZORU (Uwaga, tym razem zaczynamy godzinę później niż zwykle!)
19:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
19:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Anna Rosołowska) i 3 prezentacje:

1. Anna Zgrzebnicka, Codete
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych jesiennych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Anna Jadwiga Orzech, WOŚP
„WOŚP i budowanie społeczności wokół marki w praktyce”
WOŚP to marka ciesząca się największym szacunkiem. Jak budujemy naszą społeczność? Z jakich narzędzi korzystamy? I jak przekuć nasze praktyki na skuteczne działania z zakresu employer brandingu? Zapraszam na spotkanie!

(25 min + dyskusja)

3.  Agnieszka Kliber-Bukańska, Agata Łotowska, Grupa Interia.pl
„10 lat z EBowego życia Interii – jak zmieniała się firma, pracownicy, rynek i nasze działania
Zapraszamy w podróż w czasie. Budowanie społeczności wokół marki pracodawcy od 2007 roku do 2017 roku. Od czego zaczęła się historia employer brandingu w Interii? Jakie były cele, działania, trudności na przestrzeni 10 lat? Jak zmieniała się firma, pracownicy, wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby i wreszcie nasze EB?
Podróże kształcą, a zwłaszcza te z EB… przekonajcie się sami!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Anna Zgrzebnicka, Codete
Senior HR Specialist w Codete. Od 4 lat zgłębia tajniki rekrutacji IT, dbając o jak najlepsze doświadczenia kandydatów. Dodatkowo zaangażowana w działania z zakresu EB i team building. Absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH. Lubi się inspirować i uczyć od innych, dlatego po godzinach spotkacie ją na meetupach HR-owo/EB-owych i tych z branży IT.

Agnieszka Kliber-Bukańska, Grupa Interia.pl
Jej pasją są ludzie, a jej praca – na szczęście – pozwala tę pasję realizować. Pracuje w Grupie Interia.pl i jest żywym przykładem, że w jednej firmie można spędzić nawet naście lat i się nią nie znudzić. Dlaczego? Bo firmę tworzą ludzie, dzięki którym jest ona tętniącym życiem i stale zmieniającym się organizmem. Przeprowadzałam na nim różne eksperymenty – uczyła się i popełniała błędy. Najpierw jako specjalista, a następnie Manager ds. PR, dziś HR Manager. Z wykształcenia jeste psychologiem, pracuj też jako coach. Na co dzień planuje i realizuje procesy HR-owe i EB-owe w organizacji, rekrutuje, wspiera pracowników w rozwoju. Jako coach towarzyszę klientom w ich procesach rozwojowych. W swojej pracy stara się łączyć wiedzę z intuicją – obie są dla niej równie ważne. Lubi słuchać. Mniej mówić. Prywatnie uwielbia gotować dla bliskich mi osób.

Agata Łotowska, Grupa Interia.pl
Zawodowo pracuje z ludźmi. Co najważniejsze, nie obok ludzi – a z nimi. W swojej pracy największy nacisk kładzie na relacje: z Kandydatami na każdym etapie rekrutacji i selekcji oraz poprzez działania employer branding, pracownikami firmy w ramach komunikacji wewnętrznej. Szuka i odkrywa potencjały zawodowe, wspiera w procesie poszukiwania pracy, własnym rozwoju, szkoli.. Codziennie odbywa wiele rozmów, w których staram się wykorzystywać wykształcenie i umiejętności z psychologii w biznesie, trenerstwa, zarządzania, coachingu oraz socjologii w organizacji. Regularnie udzielam się w środowisku HR&EB, jest aktywnym użytkownikiem LinkedIn oraz Twittera (@AgataLotowska), publikuje artykuły na blogu HRownia.pl. Do pracy przyjeżdża na miętowym rowerze typu holenderka. Prywatnie spogląda na świat zza okładek książek, szczególnie fantasy i kryminałów oraz medytuj. Rekruterka/ EB-owiec z tatuażami.

Anna Jadwiga Orzech, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych – Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od 2010 roku dzięki seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , , · październik 17, 2017 · 10:16 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *