Kraków

EBMASTERS Kraków #16 (29.11.2017)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 29 listopada 2017 r. o 18:00 na krakowskiej BARCE (tuż obok Kładki Bernatka) podczas ostatniego w 2017 r. wydania EBMASTERS KRAKÓW #16!

Temat przewodni wydarzenia:
MOC EVENTÓW W EMPLOYER BRANDINGU

JAKI JEST PLAN WIECZORU 
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka i Anna Rosołowska) i 4(tak, CZTERY!) prezentacje:

1. Marta Cupiał, Arvato Kraków
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Piotr Sadowski i Daniel Rydel, Webankieta
Niespodzianka – tylko dla uczestników spotkań ebmasterskich! Krótka pogadanka o tym, dlaczego kandydaci nienawidzą rekruterów, powiązana z oficjalną premierą narzędzia dla pracodawców, które pomoże tą nienawiścią zarządzić. Projekt wspierany merytorycznie przez Zytę Machnicką.
Nie możecie go przegapić.
(10 min)

3. Krzysztof Hostyński, Crossweb
„Wydarzenia IT w służbie EB. Jak firmy robią to w Polsce”
W samym Krakowie , w tym roku odbyło się już ponad 700 wydarzeń IT. W ich organizację coraz częściej angażują się firmy tech n ologiczne, aby budować wizerunek pracodawcy, zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz organizacji. Podczas prezentacji omówię różne sposoby angażowania się w wydarzenia, najczęściej stosowane przez firmy IT . Wszystko to, na podstawie analiz przeprowadzonych w serwisie Crossweb i kilkudziesięciu przykładów oraz krótkich case study z naszego polskiego podwórka. Do zobaczenia!
(25 min + dyskusja)

4. Edyta Sander, MBE group
„Organizacja eventów krok po kroku z perspektywy EB-owca”
Podczas wystąpienia pogadamy o praktycznych aspektach przygotowywania eventów w employer brandingu – od planowania celów, do ogarniania fakapów i mierzenia rezultatów. Zapraszam na spotkanie!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie:)

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Edyta Sander
Employer Branding Project Manager w MBE group. Swoje doświadczenie zdobywała, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie agencyjne oraz setki zrealizowanych projektów, głównie dla studentów i absolwentów polskich uczelni, na swoim koncie. Obecnie w ramach MBE:group odpowiada za funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów MBE:branding.

Krzysztof Hostyński
Swoje zawodowe marzenie spełnia prowadząc serwis Crossweb – bazę wydarzeń IT oraz narzędzie wspierające EB dla pracodawców IT, czyli Crossjob.
Przygodę z IT rozpoczął jako przedszkolak od Turbo Basic na Atari 65XE. Pierwsze zawodowe kroki w IT stawiał jako developer. Przez kolejnych 10 lat budował zespoły i działy IT oraz kierował ich rozwojem w Onet.pl, DreamLab i inFakt. Od 2012 roku jest aktywnie związany z krakowską sceną technologiczną. Założył i prowadzi serwis Crossweb agregujący wszystkie wartościowe wydarzenia z branży IT/Startup. Projekt, który stworzony został po godzinach, dla przyjemności i satysfakcji, teraz po 5 latach, jest już sprawnie działającą firmą. Aktualnie, Krzysiek cały swój czas zawodowy poświęca właśnie na Crossweb i Crossjob, co sprawia mu czystą frajdę :)Agnieszka Kliber-Bukańska, Grupa Interia.pl

Marta Cupiał
Talent Acquisition Team Leader w Arvato Kraków i absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie. Kreatywna, pełna energii pasjonatka kontaktów międzyludzkich, wystrzeliwująca swoje myśli i pomysły niczym karabin maszynowy.  W drodze do budowania marki dobrego pracodawcy łączy swoje doświadczenie zdobyte w branży fashion retail, marketingu i rekrutacji, szukając analogii między światem sprzedaży i HR. Przenosząc troskę o klienta na troskę o kandydata ciągle udoskonala komunikację rekrutacyjną oraz proces selekcji i wdrażania ludzi do pracy. Jest autorką wielu wewnętrznych akcji aktywizujących pracowników.  Harcerka, sprzedawca, rekruter, trener, onboarding project manager, employee representation i… dumna mama;)

Piotr Sadowski
Ojciec serwisu Webankieta. Certyfikowany przez Satmetrix ekspert NPS2. Absolwent Informatyki na Politechnice Warszawskiej. Przygodę z Internetem i badaniami rozpoczął w Gemiusie w 2008 roku. Od 2006 tworzy narzędzia do realizacji badań on-line, doradza klientom w zakresie realizacji badań satysfakcji klientów i pracowników. Internetowy Przedsiębiorca, stawiający przed sobą ambitne cele. Prywatnie zapalony triathlonista i ojciec Janka, Antka i Zośki.

Daniel Rydel
Key Account Manager w Webankieta. Na co dzień doradza i wspiera klientów w tworzeniu internetowych badań ankietowych, w szczególności dla działów rekrutacji i HR (zaangażowanie i zadowolenie pracowników, testy wiedzy, ocena wzajemna, exit interviews, ewaluacja szkoleń) oraz do badania satysfakcji klientów (NPS, CES, CSAT). Psycholog ze specjalnością Psychologia Ogólna i Metodologia Badań Psychologicznych z ponad 6 letnim doświadczeniem w branży szkoleniowej (trener, organizator, właściciel firmy szkoleniowej). Obecnie jego celem jest zmiana na lepsze rynku rekrutacji w Polsce.
kryminałów oraz medytuj. Rekruterka/ EB-owiec z tatuażami.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , , , · listopad 22, 2017 · 10:36 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *