Prezentacje

Lajki, szery i inne bajery – Monika Drobik i Jarek Kacprzak (EBMASTERS Kraków #2)

Poniżej prezentacja „Lajki, szery i inne bajery” Moniki Drobik i Jarka Kacprzaka z Future Processing, zrealizowana podczas drugiego krakowskiego spotkania EBMASTERS w Krakowie 25 listopada 2014 r.

Co działo się podczas spotkania i co znajdziecie w środku prezki?
„Prezentacja będzie o tym, jak uwieść, porwać i przede wszystkim zaangażować sceptyków teoretycznie tam, gdzie ich nie ma – a więc w mediach społecznościowych. Będzie mowa o codziennej walce o przysłowiowego lajka i szera, który z czasem przemieni się w oddanego członka zespołu.”

 

Co Monika i Jarek robią na co dzień?

Monika Drobik
Inbound Marketing Specialist – zaczarowana światem Social Media. 
W branży marketingowej pracuje około 4 lat. Od dwóch lat związana z gliwicką firmą informatyczną Future Processing, w której porzuciła świat offline na rzecz mediów społecznościowych. Prywatnie, fanka czeskiej kinematografii, naleśników z gruszką w sosie waniliowym oraz dwóch czworonogów: Perseusza i Andromedy.

Jarosław Kacprzak
PR Manager Future Processing, oddany koncepcji subiektywnego postrzegania rzeczywistości i dostrajania się do takiego spojrzenia na świat przez innych. Od kilkunastu lat związany z public relations i tworzeniem oraz pielęgnowaniem wizerunku. Dogmatycznie przywiązany do koncepcji indywidualnego podejścia do sprawy. Zwolennik niewygody oraz mitręgi związanej z podróżami z plecakiem poza szlakiem. Także fan dwóch czworonogów, ale innych niż Monika: Franca Ferdinanda oraz Nitki.

 

Tagi: , , · sierpień 26, 2014 · 8:57 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *