Prezentacje

M-Factor, czyli o jakim pracodawcy marzy mama – Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (EBMASTERS Kraków #9)

Jakie oczywiste i nieoczywiste zmiany zachodzą w życiu kobiety, gdy ta staje się matką i co z tej zmiany wynika dla pracodawcy? Jakie czynniki ułatwiają pracę mamie i jak je wykorzystać dla dobra firmy?

Podczas dziewiątego spotkania EBMASTERS w Krakowie, które odbyło się 16.02.2016 r. na Barce, Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z portalu MamoPracuj.pl mówiła o wynikach badań, w których wzięły udział mamy oraz o przykładach działań z zakresu EB dedykowanych mamom właśnie.

Poniżej prezentacja Agnieszki z tego spotkania:

 

Kim jest Agnieszka Czmyr-Kaczanowska?
Współzałożycielka MamoPracuj.pl – portalu, który łączy pracujące i poszukujące pracy matki z najlepszymi pracodawcami.

Sama jest mamą trójki dzieci, które całkowicie zmieniły jej sposób myślenia o pracy. Od ośmiu lat testuje wszelkie elastyczne formy zatrudnienia oraz sposoby na godzenie życia rodzinnego i zawodowego, i po prostu wie jak to robić dobrze. Odkąd współtworzy portal Mamo Pracuj, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi matkami, równocześnie pokazując pracodawcom korzyści z zatrudniania mam. „Ogarnia” też sprzedaż, social media, kontakty z pracodawcami i technologie… oraz zawożenie dzieci do przedszkola, lekarza i balety, gotowanie i sprzątanie… Swoje codzienne zmagania pracującej matki, w formie zdjęć, publikuje na Instagramie .

Tagi: , , , , , , · luty 18, 2016 · 8:37 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *