Prezentacje

Marzenia o sukcesie z perspektywy dwudziestolatka – Ula Płosarek (EBMASTERS Warszawa #2)

„Jeszcze kilka lat temu z niejakim zdziwieniem patrzyliśmy na spore grono absolwentów studiów wyższych, którzy – nie mając żadnego doświadczenia zawodowego – deklarowali wysokie oczekiwania wobec pracodawców.

Zdaje się jednak, że ich młodsze rodzeństwo wzięło sobie do serca naukę, jaka z tego wypłynęła, i chociaż wysokie oczekiwania pozostały, coraz częściej są one poparte nawet kilkuletnim stażem pracy. Jak młodzi dzisiaj rozumieją sukces zawodowy i co jest potrzebne, aby go osiągnąć? Jakie jest znaczenie pracy w ich życiu? Czego oczekują od idealnego pracodawcy, a z czego są skłonni zrezygnować?”

15 kwietnia 2015 r. na ebmasterskiej scenie w Warszawie odpowiedzi na powyższe pytania szukała Ula Płosarek, która opowiedziała o marzeniach o sukcesie z perspektywy 20-latka i ich wpływie na działania pracodawców. Pełna prezentacja z tego spotkania jest dostępna poniżej.

 

Kim jest Ula Płosarek?
Strateg marki pracodawcy, konsultant i praktyk employer brandingu. Specjalizuje się w analizie strategicznej i planowaniu działań wizerunkowych skierowanych do rynku pracy – realizowała projekty dla firm z sektora usług wspólnych, FMCG, konsultingu, branży telekomunikacyjnej i odzieżowej. Od 2013 r. wykładowca Studiów Podyplomowych Employer Branding na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, autorka bloga www.outofbox.pl.

Tagi: , , , , · kwiecień 16, 2015 · 2:26 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *