Prezentacje

Po co nam employer branding skierowany do kobiet? – Michał Rosołowski i Paweł Łoniewski (EBMASTERS Kraków #9)

„Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z faktu, iż bez działań z zakresu EB walka o kandydata będzie dla nich przegrana. Jednak stosunkowo mało przedsiębiorstw stawia na wewnętrzne i zewnętrzne programy skierowane stricte do kobiet. Zdają się nie dostrzegać, że kwestie różnorodności związanej chociażby z budowaniem zespołów, są bardzo istotne.”

Podczas wystąpienia na krakowskiej scenie EBMASTERS 16.02.2016 r. Paweł Łoniewski i Michał Rosołowski z Absolvent.pl opowiadali o tym, dlaczego warto prowadzić działania employer brandingowe dedykowane kobietom, jak wpisać te działania w strategię i przekonać do nich zarząd.

Poniżej ich prezentacja z tego spotkania:

 

Co Michał i Paweł robią na co dzień?

Michał Rosołowski
Od 3 lat związany z Absolvent.pl, wiodącym portalem rekrutacyjnym dla studentów i absolwentów. Obecnie prowadzi w firmie dział Business Development. Odpowiada za kreowanie pożądanego wizerunku oraz promocję czołowych pracodawców wśród młodych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Promotor innowacyjnego oraz skutecznego łączenia działań online i offline skierowanego do studentów i absolwentów z wykorzystaniem udziału firmy w Absolvent Talent Days – największych targach pracy i praktyk dla młodych w kraju. Współorganizator pierwszego w Polsce festiwalu muzycznego związanego z employer brandingiem – ATD Music.

Paweł Łoniewski
Kompletny i kompetentny w zakresie Business Development, a z branżą HR związany od siedmiu lat – pierwotnie jako manager zespołu, następnie trener kompetencji miękkich i sprzedaży, a obecnie zaangażowany we współpracę ze strategicznymi partnerami Absolvent.pl oraz rozwój oferty produktowej. Posiada niecodzienny background m.in. z zakresu inwestycji i rynków finansowych (GPW, Forex) i tworzenia programowania (.Net, JAVA). Uważa, że szerokie spojrzenie i wymiana kluczowych kompetencji pozwalają na lepsze zrozumienie biznesu i ludzi, którzy są jego żywym elementem.

Tagi: , , , · luty 18, 2016 · 8:21 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *