Prezentacje

#przEBiśniegi – Jacek Krajewski (EBMASTERS Kraków #4)

Co emocjonowało branżę EB wiosną 2015 roku? Jakie ogłoszenie o pracę wywołało największe zamieszanie w Polsce? I jak wykorzystać memy w działaniach rekrutacyjnych?

Na te i inne pytania odpowiedzi szukał Jacek Krajewski (wtedy jeszcze z ramienia GoldenLine), który przeprowadził subiektywny przegląd newsów branżowych podczas czwartego krakowskiego spotkania EBMASTERS. Poniżej jego prezentacja z tego wydarzenia.


Kim jest Jacek Krajewski?

Personal Branding Partner & Trainer w Lightness i autor bloga www.jacekkrajewski.pl.
Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w dziedzinie komunikacji społecznej. Z branżą HR jest związany od 9 lat. Rozpoczynał w firmie outsourcingowej świadczącej usługi marketingu bezpośredniego, gdzie odpowiadał za przeprowadzanie rekrutacji masowych oraz realizację projektów na stanowiska specjalistyczne. Dzięki temu doskonale poznał wyzwania, z jakimi codziennie mierzą się rekruterzy w swojej pracy. Ponad 6 lat spędził w Goldenline (największym serwisie rekrutacyjno-społecznościowym w Polsce), gdzie aktywnie współpracował z pracodawcami oraz agencjami doradztwa personalnego z Polski oraz zagranicy i pomagał im w doborze odpowiednich narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych. Angażował się też w projekty, których celem była edukacja całego środowiska HR w Polsce i w budowanie z nim długofalowych relacji. Prelegent na wielu wydarzeniach branżowych i autor artykułów z zakresu personal brandingu oraz HR. Specjalistyczną wiedzą dzielił się również w programach telewizyjnych oraz audycjach radiowych poświęconych rynkowi pracy.

Tagi: , , · marzec 25, 2015 · 12:22 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *