Prezentacje

Rekrutacja w social media – Kasia Borowicz (EBMASTERS Kraków #2)

Prowadząc działania w mediach społecznościowych trafiamy na pytania, na które nie zawsze znamy odpowiedzi: Kiedy warto korzystać z GoldenLine, a kiedy z LinkedIn? Jak najskuteczniej wyszukać kandydatów i jakich funkcjonalności portalu skorzystać, żeby się z nimi skomunikować? Jakie zastosowanie w rekrutacji mogą mieć Twitter czy Google+?

Na te i inne pytania odpowiadała Kasia Borowicz podczas swojej prezentacji: „Social media w rekrutacji. Jak wycisnąć więcej ze społeczności dla profesjonalistów” podczas drugiego spotkania EBMASTERS w Krakowie, które odbyło się 25 listopada 2014 r.

Poniżej pełna prezentacja z tego spotkania.

 

Kim jest Kasia Borowicz?
Social Recruiting Trainer w Lightness i autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com. Jako absolwentka lingwistyki stosowanej i pasjonatka kulturoznawstwa, specjalizuje się w rekrutacjach wielojęzycznych i międzykulturowych. Prowadziła wewnętrzne projekty rekrutacyjne w obszarze EMEA w różnych branżach, od bankowości inwestycyjnej po startupy. Jako specjalista od rekrutacji społecznościowych, korzystała zarówno z narzędzi online (LinkedIn, GoldenLine, Twitter, Facebook…), jak i bardziej tradycyjnych metod rekrutacyjnych. Zainteresowana poszerzaniem wiedzy i śledzeniem nowinek w branży, ukończyła Studia Podyplomowe Employer Branding na AGH w Krakowie oraz liczne międzynarodowe szkolenia z zakresu rekrutacji. Regularnie uczestniczy też w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą. Jako ekspert prezentowała zagadnienia związane z kulturą organizacyjną w rekrutacji w ramach Sourcing Summit − największej europejskiej konferencji poświęconej wyszukiwaniu kandydatów. Szkoliła również zespół rekrutacji wewnętrznej w londyńskim oddziale Facebooka.

Tagi: , , , , , · sierpień 26, 2014 · 9:08 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *