Prezentacje

Silna marka rekrutera. Jak ją zbudować? – Jacek Krajewski (EBMASTERS Kraków #10)

Badania mówią, że 88 proc. polskich rekruterów uważa personal branding za ważny aspekt ich pracy. Z przekładaniem tej deklaracji na realne aktywności bywa jednak różnie. Jak budować silną markę rekrutera na co dzień?

Podczas dziesiątego spotkania ebmasterskich wilków w Krakowie, które odbyło się 12 kwietnia 2016 r. jak zwykle na Barce, Jacek Krajewski z Lightness mówił o personal brandingu rekruterów i HR-owców.

Poniżej jego prezentacja z tego spotkania:

Kim jest Jacek Krajewski?
Personal Branding Partner & Trainer w Lightness i autor bloga www.jacekkrajewski.pl. Z wykształcenia socjolog specjalizujący się w dziedzinie komunikacji społecznej. Z branżą HR jest związany od 9 lat. Rozpoczynał w firmie outsourcingowej świadczącej usługi marketingu bezpośredniego, gdzie odpowiadał za przeprowadzanie rekrutacji masowych oraz realizację projektów na stanowiska specjalistyczne. Dzięki temu doskonale poznał wyzwania, z jakimi codziennie mierzą się rekruterzy w swojej pracy. Ponad 6 lat spędził w Goldenline (największym serwisie rekrutacyjno-społecznościowym w Polsce), gdzie aktywnie współpracował z pracodawcami oraz agencjami doradztwa personalnego z Polski oraz zagranicy i pomagał im w doborze odpowiednich narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych. Angażował się też w projekty, których celem była edukacja całego środowiska HR w Polsce i w budowanie z nim długofalowych relacji. Prelegent na wielu wydarzeniach branżowych i autor artykułów z zakresu personal brandingu oraz HR. Specjalistyczną wiedzą dzielił się również w programach telewizyjnych oraz audycjach radiowych poświęconych rynkowi pracy.

Tagi: , , , , · kwiecień 14, 2016 · 9:11 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *