Warszawa

EBMASTERS Warszawa #4 (24.04.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 24 kwietnia 2018 r. o 18:30 w Restauracji GALEON na warszawskim Mokotowie (ul. Huculska 1) podczas wydarzenia EBMASTERS WARSZAWA #4!

Temat przewodni wydarzenia:
EMPLOYER BRANDING WEWNĄTRZ ORGANIZACJI

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:30 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:45 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka) i 3 prezentacje:

1. Katarzyna Wilga, GoldenLine
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Anna Orzech, WOŚP
„Miłość, przyjaźń, internet – EB wewnątrz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”
W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – tak samo jak w przypadku każdej innej organizacji pozarządowej współpracującej z wolontariuszami – najważniejsze jest zaufanie, zaangażowanie i przyjaźń. Pracujemy z różnymi grupami – począwszy od 120 000 wolontariuszy, przez 1700 szefów sztabu poprzez kilka tysięcy wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Dzięki nowym technologiom możemy pracować skuteczniej, szybciej, ale jednocześnie wciąż zachować pozytywną energię, dzięki której nasze dzialania są tak efektywne. Jak w praktyce budujemy wewnętrzny employer branding? Zapraszam na spotkanie!
(25 min + dyskusja)

3. Zyta Machnicka, Lightness, EBMASTERS & Candidate Experience blog
„(NIE) NASZA SPRAWA. Czyli cała prawda o kandydatach agencyjnych, pracownikach tymczasowych i employer brandingu”
Czy zdajesz sobie sprawę, jak wielką rolę w budowaniu wizerunku pracodawcy odgrywają kandydaci agencyjni i pracownicy tymczasowi? Czy masz realną kontrolę nad swoją współpracą z agencjami HR? Czy wiesz, jak zwiększyć zaangażowanie i prawdziwie zadbać o ludzi, których większość pracodawców na rynku zdaje się nie zauważać? Zostań do końca ebmasterskiego eventu i porozmawiajmy szczerze o tym, co zrobić, żeby employer branding – szczególnie ten wewnętrzny – wspierał, a nie dyskryminował. Do zobaczenia!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH
Katarzyna Wilga
Z wykształcenia pedagog kulturoznawstwa, z zawodu marketingowiec. Łączy wiedzę marketingową z fascynacją obszarami EB i HR. Nie ma przed nią tajemnic networking, content marketing, event marketing oraz personal branding. Od 9 lat związana z serwisem rekrutacyjnym GoldenLine.pl. Prelegentka i panelistka wielu konferencji z zakresu HR i EB, wielokrotny członek jury konkursów z tego obszaru m.in. Bohaterowie HR i EBstars oraz Sekretarz Jury III i IV edycji konkursu EB Kreator. Interesuje się psychologią społeczną i jej mechanizmami, a także reklamą (w szczególności społeczną). Swoją wiedzą i obserwacjami z rynku pracy dzieli się na blogu www.blog.goldenline.pl.

Anna Jadwiga Orzech
Prywatnie i zawodowo żyje w Internecie, gdzie zajmuje się “szerzeniem dobrych idei”. W Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie i nowymi technologiami, a także współtworzy projekt skierowany do organizacji pozarządowych – Dobra Strona Internetu. Z III sektorem związana od kilkunastu lat. Od 2010 roku dzięki seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze zafascynowana wpływem nowych mediów na zmiany społeczne.

Zyta Machnicka
Employer Branding Partner oraz trener w Lightness i autorka bloga www.CandidateExperience.pl. Krzewi ideę employer brandingu i pomaga Liderom oraz Zespołom w samodzielnym budowaniu autentycznej marki pracodawcy.
Jest pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych Employer Branding WH AGH w Krakowie oraz organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu.
W ciągu ostatnich kilkunastu lat dobrze poznała potrzeby kandydatów i działów HR: rekrutowała dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współtworzyła od podstaw agencję rekrutacyjną, projektowała strony internetowe i portale pracy z funkcją ATS oraz kierowała działaniami marketingowymi dla 4 firm HR. Od 2011 r. prowadzi działalność szkoleniowo-konsultingową z zakresu employer brandingu.
Częsta prelegentka konferencji branżowych, jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR i autorka artykułów z zakresu candidate experience i employee experience. Z wykształcenia socjolożka i spec od multimediów. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zagadaj@ebmasters.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej  grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , · kwiecień 18, 2018 · 8:58 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *