Warszawa

EBMASTERS Warszawa #3 (13.02.2018)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 13 lutego 2018 r. o 18:30 w Restauracji GALEON na warszawskim Mokotowie (ul. Huculska 1) podczas wielkiego powrotu wydarzenia EBMASTERS WARSZAWA #3!

Temat przewodni wydarzenia:
WIDEO W EMPLOYER BRANDINGU

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:30 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:45 – Oficjalny start (prowadzenie: Zyta Machnicka) i 3 prezentacje:

1. Jacek Jan Mrzygłów, Brandandpeople
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Magdalena Daniłoś, OFFON Agency – marketing experts
„Buduj skuteczny employer branding dzięki video”
Kiedyś za miliony wyświetleń materiałów video trzeba było płacić niebotyczne kwoty za kampanię telewizyjną. Dziś skuteczną kampanię video możemy realizować niemalże wszędzie. W trakcie prezentacji poznacie najnowsze trendy oraz rozwiązania, które wdrożyć można w komunikacji video w social media tu i teraz. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

3. Malina Niesłuchowska, Accenture Polska
„Kilka słów o tym jak robić i NIE robić live na Facebooku – czyli historia transmisji na żywo w Accenture”
Podczas prezentacji opowiem, czemu, po co i przede wszystkim jak robimy Facebook live’y w Accenture. Będzie o zasięgach na Facebooku, hardware, contencie i nauce na własnych błędach 🙂 Do zobaczenia!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. A że zapowiada się świetny wieczór w jeszcze lepszym towarzystwie, zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie 😉

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH
Jacek Jan Mrzyglod
EB Strategy Manager w agencji Brandandpeople. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i planów kampanii EB-owych. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu, HR i EB zdobyte w Polsce i za granicą. Wykładowca akademicki, trener, autor wielu branżowych publikacji. Uwielbia niesztampowe i jednocześnie skuteczne rozwiązania. Fan łączenia świata digitalowego z offline. Gromadzi i pochłania książki o utopiach i antyutopiach.

Magdalena Daniłoś
CEO w OFFON Agency – marketing experts, ekspert w zakresie komunikacji video marketingowej. Niegdyś dziennikarz, następnie praktyk marketingu. Swoje doświadczenie zdobywała realizując przez ponad 10 lat projekty z obszaru komunikacji video oraz digital marketingu. Szkoleniowiec, wykładowca akademicki oraz opiekun merytoryczny studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy” Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Autorka książki pt. „Video marketing nie tylko na YouTube”, która ukazała się nakładem wydawnictwa OnePress.

Malina Niesłuchowska
Recruitment Marketing Specialist w Accenture Polska. Specjalizuje się w marketingu rekrutacyjnym dla zespołów management consulting i strategy. Z pasją prowadzi fanpage Accenture Polska i ciągle szuka nowych form promocji swojego pracodawcy.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , , · luty 2, 2018 · 10:52 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *