Wrocław

EBMASTERS Wrocław #4 (23.11.2016)

Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 23 listopada 2016 r. o 18:00 we Wrocławiu w klimatycznym Klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro) podczas jesiennego EBMASTERS WROCŁAW #4!

Temat przewodni wydarzenia:
KULTURA ORGANIZACYJNA A EMPLOYER BRANDING

JAKI JEST PLAN WIECZORU:
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i zajmujemy miejsca
18:15 – Oficjalny start (prowadzenie: Daria Siwka, BardzoHR i Kasia Sobótka, SMTSoftware&BLStream) i 3 prezentacje:

1. Katarzyna Woś-Durak, intive
Fresh&hot w świecie EB
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Edyta Bryk, intive
Kultura organizacyjna w czasach zmiany”
Podczas prezentacji porozmawiamy o tym, jak budować kulturę organizacyjną podczas połączenia/przejęcia Spółek. Czy mamy na to realny wpływ?  Jak, w dobie M&A i zmian właścicielskich, zachować integralność i poczucie przynależności. Zapraszam na spotkanie!
(25 min + dyskusja)

3. Katarzyna Świątkowska-Kamińska, IBM
„O niebezpiecznie bliskim związku między kulturą organizacyjną a EB”
Na spotkaniu porozmawiamy o tym, gdzie zaczyna się i kończy skuteczny employer branding oraz dlaczego kultura organizacyjna go zjada na śniadanie. Zastanowimy się też, jakie znaczenie dla organizacji ma „cultural fit” i jak w praktyce spece od EB mogą odpowiedzieć na to wyzwanie. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja 🙂

KILKA SŁÓW O PRELEGENTACH

Katarzyna Woś-Durak
Recruitment Team Leader w intive. Od ponad 8 lat związana z branżą HR. Pierwsze szlify zdobywała w firmie consultingowej oraz doradztwa personalnego. Ostanie lata to bardzo intensywny czas w software-house, gdzie oprócz działań związanych z rekrutacją i zarządzaniem zespołem, rozwija działania z zakresu EB – dbając by EVP nie było teorią. Po godzinach fanka biegania nie tylko do kina.

Edyta Bryk
Chief HR Officer w intive. Energiczny Human Resources Business Partner skupiony na wartości dodanej jaką HR wnosi do organizacji. Kreatywny profesjonalista z doświadczeniem zdobywanym w czasach dużych zmian w międzynarodowych organizacjach (Coca-Cola, Ericsson, Amadeus, Nederman, Alcatel-Lucent/Nokia). Wspólnie ze swoimi zespołami projektuje i implementuje inicjatywy z mocną orientacją na rozwiązywanie problemów i realne wsparcie biznesu. Z wykształcenia ekonomista i psycholog. Swój oparty na zaufaniu styl zarządzania wspiera dużym poczuciem humoru.

Katarzyna Świątkowska-Kamińska
Od ponad 10 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie Senior HR Partner w IBM. Do września 2016 r. Dyrektor HR w Travelplanet.pl SA odpowiedzialna za realizację strategii spółki w obszarze personalnym. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w Philips Lighting Poland oraz w branży rekrutacyjnej i szkoleniowej. Coach akredytowany przez International Coach Federation. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się głównie wokół budowania efektywnych strategii ZZL, rozwoju kultury organizacyjnej i stylu zarządzania oraz unikalnych, przynoszących wymierne efekty rozwiązań. Ekspert i ewaluator projektów PO KL dotyczących rynku pracy. Członek think tanku HR Influencers HiPo.

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE?
Głównym adresatem spotkań ebmasterskich są bardziej lub mniej doświadczeni EB-owcy, HR-owcy, rekruterzy i specjaliści od komunikacji rekrutacyjnej. Jeśli jednak nie reprezentujesz żadnej z tych profesji, a czujesz bluesa do employer brandingu i chcesz zmieniać rynek pracy na lepsze, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

ZAPISY:
Spotkanie jest bezpłatne.
Jeśli chcesz się zapisać, dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku (opcja: wezmę udział) lub wyślij maila na zyta@lightness.pl (jeśli wyślesz maila, odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej nowej grupie na Facebooku!

Tagi: , , , · listopad 15, 2016 · 10:44 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *