Prezentacje

Zespoły. Po prostu – Beata Piwowarczyk i Magdalena Szczęsna-Kołdras (EBMASTERS Kraków #8)

„Człowiek jest zwierzęciem stadnym, które potrzebuje kontaktu z innymi przedstawicielami gatunku. Choć przez pewien czas skutecznie udawało nam się o tym zapominać, coraz częściej słyszymy od menadżerów w firmach: „Moi ludzie to świetni specjaliści. Problem w tym, że kiedy mają usiąść razem do stołu to okazuje się, że nie potrafią ze sobą współpracować.” Tylko jak wykorzystać potencjał pracy zespołowej w projektach employer brandingowych?”

Odpowiedzi na to pytanie szukały dziewczyny Centrum Coachingu Progres – Beata Piwowarczyk i Magdalena Szczęsna-Kołdras, które 8 grudnia 2015 r. podczas ósmego spotkania EBMASTERS w Krakowie przeprowadziły wystąpienie o team coachingu.

Poniżej ich prezentacja z tego spotkania:

 

Co Beata i Magdalena robią na co dzień?

Beata Piwowarczyk
Menadżer, trener, akredytowany coach International Coach Federation (ACC) i doradca w dziedzinie zarządzania personelem. Praktyk Programowania Neurolingwistycznego. Ukończyła akredytowaną przez ICF Szkołę Coachingu Zespołów (Coachways). Jest również certyfikowanym facylitatorem Team Coaching International. Od 2007r., prowadzi własną firmę – Centrum Coachingu PROGRES.
Prowadziła projekty związane z kompleksowym tworzeniem i wdrażaniem opisów stanowisk wraz z konstruowaniem matrycy kompetencji. Realizowała projekty z zakresu opracowywania i wdrażania systemów ocen okresowych (w tym ocen 360), badania potencjału pracowników (sesje Assessment Center i Development Center) oraz optymalizacji struktur organizacyjnych.
Jako coach pracuje głównie z klientami biznesowymi, a specjalizuje się w coachingu zespołów i coachingu menadżerskim.

Magdalena Szczęsna – Kołdras
Coach (certyfikat Associated Certified Coach International Coach Federation), trener, menadżer, praktyk NLP. Prowadzi szkolenia w zakresie doskonalenia kompetencji menadżerskich, warsztatu trenerskiego, komunikacji, asertywności, zarządzania sobą w czasie, efektywności osobistej. Z wykształcenia muzyk – wokalista – szkoli również z zakresu emisji głosu.
Od kilkunastu lat jest związana z międzynarodową organizacją z sektora BPO, gdzie kierowała zespołami eksperckimi, a obecnie pracuje w strukturach HR i odpowiada za wszelkie działania związane z rozwojem pracowników i kadry menadżerskiej.
Miłośniczka jazzu i wojen gwiezdnych, kolekcjonerka bardzo fachowej literatury i mocno umiarkowany sportowiec wyczynowy.

Tagi: , , , , · grudzień 11, 2015 · 7:23 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *